Ochranná přepážka Office 1,2 - zástěna pro kanceláře, školy a úřady

Transparentní přepážky pro ochranu osob, snižující riziko přenosu kapénkové infekce nebo nákazy, zejména na úřadech, v kancelářích, školách nebo ostatních společných prostorách. Variabilní ochranná clona OFFICE je samostatně stojící a je určená pro ochranu osob. Přepážka je vyrobená z kvalitního, zdravotně nezávadného dutinkového polypropylénu. Hladný povrch zaručuje dobrou omyvatelnost! Desky mají nízkou hmotnost, která zaručuje bezproblémovou manipulaci. Je možné ho použít na všechny standardní velikosti stolů, a pro větší stoly lze prvky přepážek kombinovat vedle sebe, a tím získat neomezenou délku bezpečnostní zástěny. Přepážka je praktická, estetická, dostupná za příznivou cenu. Dodáváme ve 2 velikostech, v barvě bílé a černé.

Ochranná plexi clona

Sanitární zástěny jsou vhodné jako ochranný štít před kapénkovým přenosem virů a bakterií. Své uplatnění najdou např. v lékárnách, obchodech, úřadech či v bance. Součástí desky je i otvor v dolní části pro předávání dokumentů, drobného zboží případně hotovosti. Krycí deska je ve spodní části opatřena dvěma zářezy pro umístění nohou. Ochranná clona je vyrobená z kvalitního průhledného materiálu, který má výborné optické vlastnosti. Díky tomu je téměř neviditelná a nenaruší opticky vaše pracovní místo. Dodáváme v 5 velikostech

Závěsná přepážka z průhledného plastu

Průhledné závěsné přepážky pro ochranu zaměstnanců před kapénkovou virovou a bakteriální nákazou, zejména na úřadech, v obchodech a službách. Ochranná clona je opatřena 4 otvory v rozích pro zavěšení na šířku nebo na výšku formátu clony. Díky velmi nízké hmotnosti je možné přepážku zavěsit ke stropu nebo k  podhledu za pomoci průhledného rybářského vlasce, ocelového lanka nebo obyčejného provázku. Ochranná bariera je vyrobená z kvalitního průhledného plexiskla, které má výborné optické vlastnosti. Díky tomu je téměř neviditelná a nenaruší opticky vaše pracovní místo. Dodáváme ve 2 velikostech.

Ochranná přepážka tvar U/V

Průhledné plexi přepážky pro ochranu zaměstnanců před kapénkovou virovou a bakteriální nákazou. Ochranná clona je vyrobená z kvalitního průhledného materiálu (polykarbonátu), který má výborné optické vlastnosti. Díky tomu je téměř neviditelná a nenaruší opticky vaše pracovní místo. Uzavřený typ ochranné clony poskytuje vyšší míru ochrany ze stran, ve srovnání s rovnými přepážkami. V čelní straně clony je otvor pro bezpečné předávání dokumentů 25x12 cm. Dodáváme v 5 velikostech.

Ochranná dělící přepážka pro 4-8 osob

Přepážky pro ochranu zaměstnanců, snižující riziko přenosu kapénkové infekce nebo nákazy, zejména v jídelnách a podnikových kantýnách, menzách, zasedacích místnostech atp. Variabilní ochranná clona pro 4-8 míst u jídelního stolu. Přepážka je vyrobená z kvalitního dutinkového polykarbonátu. Lesklý povrch zaručuje dobrou omyvatelnost. Desky mají nízkou hmotnost, která zaručuje bezproblémovou manipulaci. Systém přepážek je variabilní s možností sestavení do hřebene. Je možné ho použít na všechny standardní velikosti stolů, a pro delší jídelní stoly lze prvky přepážek kombinovat za sebou, a tím získat neomezenou délku bezpečnostní zástěny. Přepážka je praktická, estetická, dostupná za příznivou cenu.

Ochranný obličejový štít TITAN 2

Štít je vyroben z čirého polykarbonátu a polypropylenu (PP-H) a polyamidu (PA-66). Všechny komponenty štítu jsou zdravotně nezávadné. Jedná se o český výrobek. Obličejový štít TITAN 2 je určen na ochranu očí a tváře před působením mechanických částic s nízkou energií a rozstřiku kapalin. Vhodný je pro použití v ordinacích praktických lékařů, zubařů a specialistů, v nemocnicích, obchodech a provozovnách služeb. Výhodou štítu TITAN 2 je jeho jednoduchá konstrukce a výborná optika polykarbonátového hledí, bez deformací zorného pole. Teplotní odolnost polykarbonátu 135°C umožňuje, na rozdíl od štítů z PETG, teplenou sterilizaci hledí v autoklávu. Montáž štítu je velmi jednoduchá.

CORONA CHECK POINT exterier/interier

Průhledný přístřešek byl vyvinut jako zastřešené stanoviště pro bezpečné měření teploty nebo kontroly dokladů zákazníků, pacientů, klientů nebo zaměstnanců. Chrání pracovníka měřícího teplotu před kapénkovou virovou nebo bakteriální nákazou i před nepřízní počasí. CORONA CHECH POINT je mobilní, průhledný a samostatně stojící přístřešek, který lze operativně umístit na libovolné místo u hranic, v nemocnicích, ke vchodům nebo recepcím. Je vyrobený z čirého polykarbonátu a hliníku. Závaží je vyrobeno z betonu. Rozměry stanoviště: výška 205cm, šířka 120cm a hloubka 90 cm.

SAFETY CAB-přepážky pro vozy TAXI

Ochranná přepážka pro vozidla TAXI a přepravu osob je určena na ochranu řidičů před šířením Coronaviru (COVID-19) a zároveň jako bezpečnostní prvek zabraňující útoku pasažéra nožem, škrcením nebo ostrým předmětem. Použitý materiál je certifikován dle normy ECE 43 a EN356.

Dodáváme pro vozy Škoda Octavia 2,3, Superb 3, Kodiak a Ford Fokus, VW Passat B7, Mercedes Benz E.